Ви вирішили замінити вікно?

Illbruck монтаж

На чому зупинити свій вибір? Які вікна вибрати? З дерева, пластику, алюмінію? Кому довірити розумно витрачати свої заощадження? Шукатимемо відповіді.

Сучасні вікна мають ряд переваг:
вони стійкі до погодних умов та добре зберігають тепло;
їм можна надати будь-яку форму та забарвлення;
створюють комфорт та затишок у приміщенні;
міцні, довговічні та екологічно чисті;
вони гігієнічні і легко миються,
витрати на обслуговування та догляд мінімальні.
Коштують такі вікна досить дорого. Вкладаючи гроші у власну нерухомість, ви збільшуєте свій капітал, сподіваючись, що вікно слугуватиме не одне десятиліття. Тому хочемо звернути вашу увагу на деякі фактори, які допоможуть вам зробити правильний вибір.
Illbruck монтаж вікон, як відомо, виконує функцію захисту приміщення від холоду, опадів, шуму та пилу. Сучасне вікно – досить складна технічна конструкція. Вироблене з високоякісних матеріалів на потоковій лінії в умовах жорсткого технологічного контролю, вікно чудово справлятиметься з покладеними на нього завданнями. Але при цьому вразливим місцем залишиться монтажний стик – простір між віконною рамою та стіною будівлі. На монтажний стик, по суті, покладено ті самі завдання, що й саме вікно. Тому до герметичності монтажного стику варто пред’являти такі ж високі вимоги, як і до самих вікон. Всі переваги сучасного вікна можуть бути зведені до нуля, якщо монтаж не буде виконаний грамотно та якісними матеріалами. На думку фахівців, успішна та довговічна експлуатація вікна на 80-90% залежить від кваліфікованого монтажу та якості матеріалів, якими заповнюють монтажний стик.
У період експлуатації вікно піддається значним фізичним та механічним навантаженням. З них однією з найбільш підступних є різниця температур зовні та всередині приміщення в холодні періоди року. Також, завдяки високій герметичності вікна, всередині приміщення підвищується вологість повітря. При неписьменному монтажі зазначені процеси створюють ряд проблем і головна з них — утворення конденсату на укосах віконного отвору, потім поява плісняви та грибка на стику між рамою та стіною. В результаті, через кілька років можемо отримати вікно, що прекрасно збереглося, з зруйнованим монтажним стиком навколо нього.

Що означає добре встановити вікно?

Найчастіше монтажний стик заповнюють піною і, у разі, наносять шар герметика. Світовий досвід експлуатації сучасних вікон показує, що встановлення вікон тільки на монтажну піну є в корені неправильним. Піна є чудовим тепло- і звукоізолюючим матеріалом, але під ультрафіолетовими променями сонця вона руйнується, поступово перетворюючись на пил. Піна також має властивість вбирати в себе вологу. А при насиченні вологою вона втрачає свої теплоізоляційні властивості, сприяючи промерзанню монтажного стику взимку та утворенню в подальшому цвілі і грибка на укосах.
То яким чином можна захистити монтажний стик і забезпечити надійну роботу віконної конструкції на довгі роки? Напрошується відповідь — крім установки вікна строго по вертикалі та горизонталі, міцного механічного кріплення рами вікна до стіни необхідно заповнити стик матеріалом, який здатний не допустити негативних вищезгаданих явищ.
Використовуючи багаторічний досвід роботи із віконними системами, німецька корпорація «ІЛЛБРУК» розробила технологію тришарового ущільнення стиків. Технологія полягає у наступному. Зсередини стик заповнюють поліуретанової піною, що виконує роль утеплювача.

Зовні стик захищають саморасширювальною стрічкоюой illbruck, яка захищає піну від вологи та сонячних променів, а також дозволяє стику «дихати». З боку приміщення стик захищають пароізолюючою стрічкою, яка запобігає попаданню вологого повітря в стик зсередини приміщення.

Illbruck монтаж віконна система захищає стик від попадання вологи зовні (з атмосферних опадів), зсередини (вологе повітря в приміщенні), дозволяє випаровуватися волозі зі стику назовні. Таким чином, стик буде повністю захищений від попадання вологи, що унеможливить його промерзання в зимовий час і забезпечить його надійну роботу на довгі роки.